Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Bələdiyyələr

Saatlı rayonunda fəaliyyət göstərən Bələdiyyələrin
S İ Y A H I S I

 S/S

Bələdiyyələrin adı

Bələdiyyə sədrinin soyadı, adı və atasının adı

1

Saatlı 

Həsənov Şakir Əlif oğlu

2

Azadkənd 

Rəhmanov Fuad Adışirin oğlu

3

Bəylər 

Atakişiyev Qafur Xankişi oğlu

4

Bəylik 

Əliyev Valeh Məhəmməd oğlu

5

Çolpı 

Ağayev Şahin Allahverən oğlu

6

Dədə Qorqud 

Rəşidov Nazim Sahib oğlu

7

Dəlilər 

Əvəzov Ağabala Əvəz oğlu

8

Əbil 

Səfərov Nadir Əbil oğlu

9

Əhmədbəyli 

Balayev Mehman Həsənağa  oğlu

10

Əliabad 

Ağayev Hacıbaba Yusif  oğlu

11

Əlisoltanlı 

Cəfərov Marif Rzalı oğlu

12

Fətəlikənd 

Şahmanov  İsa Hürüşan  oğlu

13

Genişkənd 

Abdullayev Şahmar İntiqam oğlu

14

Gomuşçu 

Əmiraslanov Bəxtiyar Nəriman oğlu

15

Günəşli 

Dursunov Nəbi Səhrab oğlu

16

Nabatkənd

Fərmanov Nəriman Salman oğlu

17

Kamallı-Hacıqasımlı 

Teymurov Amil Ağamoğlan oğlu

18

Qaracalar 

İbrahimov Qaməddin Şavəli oğlu

19

Qara Nuru 

Ağayev Kamil Famil oğlu

20

Orta Muğan

Ağayev Mirismayıl Mirsahıb oğlu

21

Qazanbatan 

Cavadov Malik Təriş oğlu

22

Qıraqlı 

Hüseynov Etimad Rasim oğlu

23

Məmmədabad 

Nəsirov Əbülfəz Əli oğlu

24

Məzrəli 

Miriyev Vasif  Mirqəfər oğlu

25

Mircəlal 

Şahverdiyev Nazim Tərxan oğlu

26

Mollavazlı 

Mütəllimov Sənan  Teyyub oğlu

27

Mustafabəyli 

Gözəlov Gülağa Balağa oğlu

28

Nərimanov 

Ağayev Qədir Mədət oğlu

29

Nəsimikənd 

Abdullayev Mehti Müqəddim oğlu

30

Novruzlu 

Həsənov Bayram Firidun oğlu

31

Sarıcalar 

Məhərrəmov Akif Qardaşəli oğlu

32

Seyidlər 

Talıbov Əlxuda Ağatalıb oğlu

33

Sımada 

Həbibov Sərdəl Sərvər oğlu

34

Soltanabad 

Nərimanov Mübariz Qardaşəli oğlu

35

Şirinbəyli 

Osmanov Mikayıl Vəzir oğlu

36

Varxan 

Hüseynov Rövşən Əmiralı oğlu

Şəhər və kənd İƏD-si üzrə nümayəndələr haqqında
M Ə L U M A T

S/S

İƏD-sinin adı

Nümayəndənin adı və soyadı

Telefon nömrələri
İş (kod 2128)

1.    

Şəhər

Qəhrəmanov Rəşad Sahib oğlu

5-22-53

2.    

Varxan

Əsədov Eyvaz Fəyyaz oğlu

63-1-20

3.    

Qaracalar

Əhmədov Mehman Ələhməd oğlu

67-7-71

4.    

Gomuşçu

Hüseynov İlham Sabbar oğlu

 

5.    

Seyidlər

Quliyev Şahoğlan Ağaqulu oğlu

 

6.    

Əlisoltanlı

Mehdiyev Rafiq Hacağa oğlu

68-2-87

7.    

Bəylər

Nəsirov Şaiq Famil oğlu

 

8.    

Dədə Qorqud

Alışlı Elay Zaur oğlu

 

9.    

Əhmədbəyli

Şahmarov Samiq Teymur oğlu

65-2-25

10.  

Məzrəli

Mustafayev Müfəzzil Əbülfəz oğlu

 

11.  

Hacıqasımlı

Abbasov Miramin Abbas oğlu

 

12.  

Nərimanov

Əliyev Atamoğlan Abdulla oğlu

99-3-90

13.  

Novruzlu

Zülfüqarov Oktay Həsən oğlu

 

14.  

Qıraqlı

Qafarov Muxtar Rövşən oğlu

66-5-04
66-6-72

15.  

Mustafabəyli

Astanov Nizaməddin Abduləli oğlu

 

16.  

Bəylik

Ağayev Rauf Tahir oğlu

 

17.  

Sarıcalar

Əzizov Alim Təyyar oğlu

 

18.  

Əbil

Hüseynov Babək Tarverdi oğlu

62-1-57

19.  

Qazanbatan

Şükürov Mufil Ağakamal oğlu

 

20.  

Qara Nuru

Qasımov Həmid Fazil oğlu

64-4-16

21.  

Şirinbəyli

Məmmədov Nüsrəddin Nizam oğlu

69-5-19

22.  

Məmmədabad

                                                             Əliyev Zakir Allahverdi oğlu

 92-2-25

23.  

Əliabad

Məmmədov Müslüm Edilis oğlu

 

24.  

Genişkənd

İsayev Xankişi Hüseynqulu oğlu

 

25.  

Fətəlikənd

Şükriyev Dursun Fərman oğlu

94-1-34

26.  

Günəşli

Mirzəyev Natiq Xüdaşükür oğlu

 

27.  

Azadkənd

Səmədova Anaxanım Qüdrət qızı

 

28.  

Orta Muğan

Sarıyev Zöhrab Asif oğlu

 

29.  

Nabatkənd

Soltanov Nəriman Əlisahib oğlu

 

30.  

Mircəlal

Ağayev Zülfəli Zəkulla oğlu

96-3-49

31.  

Nəsimikənd

Qəhrəmanov Məlikşah Süleyman oğlu

93-4-81

32.  

Sımada

Əliyev Həmzə Nədim oğlu

 

33.  

Soltanabad

Məmmədov Səyyub Barat oğlu

 

34.  

Çolpı

Abasov Azad Əşrəf oğlu

 

35.  

Mollavazlı

Bədəlov Rövşən Şamil oğlu

 

36.  

Dəlilər

Cəlilov Əlişirin Hacıbala oğlu

 

 

Keçidlər